Nissan E-NV200

Optima 40 kWh 12 MND BOVAG GARANTIE CAMERA CRUISE

PoweredBy
Nissan E-NV200
Optima 40 kWh 12 MND BOVAG GARANTIE CAMERA CRUISE
€ 14.880201910.843 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofElektriciteit
TransmissieAutomatisch
CarrosserieBedrijfswagen (4 deuren)
KleurWit
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 13 februari 2019
APK 18 november 2026
BTW aftrekbaar ja
Import auto ja
Catalogusprijs € 39.591
Wegenbelasting/3mnd € 33 - € 33

Omschrijving

Nissan koppelt vooruitstrevende techniek aan zorgeloos rijplezier. Innovation that excites. Gas geven is er met de elektromotor niet meer bij. Stil snelheid maken wel! Het is vermeldenswaard dat deze auto nog maar 10.843 kilometer heeft gereden sinds 2019.

Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De audiobediening op het stuur zorgt dat muziek en informatie kunnen worden aangepast zonder het zicht op de weg te verliezen. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. De uitrusting van deze Nissan is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.

Deze bijna nieuwe Evalia is natuurlijk voorzien van zo goed als nieuwe banden en remmen. De APK loopt nog tot 09-2026.
Reservesleutel aanwezig. Inruil, garantie en financiering mogelijk. Deze auto wordt u aangeboden met 12 maanden BOVAG Netwerkgarantie!

Wij hebben een ruim aanbod aan bedrijfsauto’s met een brede keuze in onder andere;

  • Dubbel cabine
  • L1H1 L1H2 L2H1 L2H2 L2H3 L3H2 L3H3 etc.
  • Dubbel lucht
  • Bussen met imperiaal
  • Schuifdeur(en)
  • Trekhaak
  • Personenvervoer
  • Lang of hoog qua uitvoering
  • 4x4, AWD, 4-Motion

Deze elektrische auto staat klaar met een volle accu (216KM). Een proefrit maken is zo geregeld. Neem even contact op en we maken een afspraak!

Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!

Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Aanvullende opties en accessoires

Interieur & Comfort

  • betonplex in laadruimte
  • Tussenschot volledig

Overig

  • oplaadmogelijkheid

Meer informatie

Algemene informatie

Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2014 - 2022

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 200 km
Accu laden: 6.6 kW
Accu snelladen: 50 kW

Maten en gewichten

Laadvermogen: 767 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 272 cm

Milieu en verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 25,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (NEDC): 0 g/km

Staat

Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Garantie

BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Beschikbare afleverpakketten:

  • Standaard Vulink (inbegrepen):
    Hoe wordt uw nieuwe auto geleverd?

Wij hanteren geen overbodige dure afleverpakketten. Wij bekijken per auto samen met u welke onderhoudsbeurt de auto nodig heeft en wat de technische staat is. Aan de hand daarvan beslissen we de wijze van aflevering en of hier eventueel dus kosten bij komen.

Tevens worden onze auto's geleverd (tenzij anders vermeld) inclusief een geldige APK en een Bovag 40-Puntencheck. Zo weet u precies wat u koopt! Uw nieuwe aanwinst is al gepoetst en leveren wij schoon af met een 1/4 tank brandstof. Hiervoor berekenen wij géén afleveringskosten!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck

  • BOVAG Garantie 12 maanden (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Vulink"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK

Specificaties

BrandstofElektriciteit
TransmissieAutomatisch
CarrosserieBedrijfswagen (4 deuren)
KleurWit
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Voorwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 80 kW (109 pk)
Max. koppel 254 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.560 x 1.760 x 1.858 mm
Draaicirkel 10,6 m
Massa 1.473 kg
Max. toelaatbare massa 2.240 kg
Inhoud bagageruimte 4.200 l
Topsnelheid 123 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 14,0 s
Actieradius 275 km

Opties

Autobedrijf Gerard Vulink B.V.

Klipperweg 7
8102 HR Raalte

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autobedrijf Gerard Vulink B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Nissan NV200 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Nissan NV200