

Nissan Ariya
Evolve 66 kWh
€ 30.950202350.781 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2023 |
| APK | 29 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 58.899 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 252 - € 276 |
1)De vermelde verkoopprijs is inclusief alle verplichte, onvermijdbare kosten. Hieronder vallen de tenaamstellingskosten, 12 maanden wettelijke garantie, BTW en BPM, tenzij nadrukkelijk anders is overeengekomen.
2)De vermelde verkoopprijs is exclusief alle onverplichte, eventueel vermijdbare kosten. Hieronder valt ons servicepakket. Onze servicepakket draagt er zorg voor dat wij de auto bij aflevering o.a. voorzien van brandstof, een technische inspectie, een poetsbehandeling, 12 maanden BOVAG-garantie, vervanging van banden + slijtagedelen (indien nodig) en 12 maanden pechhulpservice. Daarnaast is uiteraard een onderhoudsbeurt inbegrepen.
3)Een inruilauto is bij ons van harte welkom. De daadwerkelijke inruilprijs zal echter worden vastgesteld na een fysieke taxatie door één van onze taxateurs. Deze taxaties zijn geheel kosteloos. Inruilbedragen die genoemd worden tijdens telefonisch onderhoud of e-mailverkeer, zijn slechts indicatieve prijzen.
Disclaimer:
Hoewel de informatie op deze website of andere communicatie-uitingen permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze website of andere communicatie-uitingen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
Richtlijnen conform Autoriteit Consument & Markt (ACM) per 1 januari 2024.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 278 cm
Accu snellaadtijd (20%-80%): 35 minuten
Actieradius: 404 km
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.850 x 1.660 mm |
| gewicht | 1.880 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.400 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 468 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 404 km |
| Energielabel | A |




