

Nissan Almera
1.5 Visia 5-DRS AIRCO|ANDROID|APK|NAP|187.000 KM|2006
€ 1.1002006187.925 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2006 |
| APK | 1 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.090 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Nissan Almera 1.5 Visia 5-DRS HB uit 2006 met 187.000 KM Nap aanwezig voorzien van de volgende opties:
Airco, Electrische ramen voor, Stuurbekrachtiging, CV op afstand, 5 versnellingen, Android scherm met BT, Apk, Nap
-Gebruikerssporen
Auto rijdt en schakelt goed
Voorzien van een distributieketting
Apk gekeurd 01-10-2026
Prijs € 1.100,-
Inruil mogelijk
Wij van Automotive RMR zijn dagelijks bezig met het inkopen en verkopen van Auto's en Bedrijfswagens wij zijn een universeel autobedrijf gevestigd in Boxtel. Wij zijn RDW Erkend en zijn dagelijk op zoek naar nieuwe voorraad dus kopen graag uw auto op waarbij u te plekke gelijk een vrijwaring krijgt van ons. Ook hebben wij de erkenning om auto's op export te kunnen zetten waarbij u gelijk de mogelijkheid heeft om een export verzekering af te sluiten.
Graag altijd van te voren even bellen omdat wij veel onderweg zijn om nieuwe auto's op te halen en teleurstellingen te voorkomen. Openingstijden van maandag tm vrijdag van 9.00 uur tm 18.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tm 17.00 uur. Zondag enkel op afspraak, buiten onze gewone openingstijden zijn wij ook op afspraak geopend.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Vinacles/Automotive RMR niet aansprakelijke worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder op nummer 06 - 12 11 78 06.
Automotive RMR
Ladonkseweg 4
5281RN Boxtel
Tel. 06 - 12 11 78 06
info@automotivermr.nl
www.automotivermr.nl
Modelreeks: okt. 2002 - jan. 2005
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: GRIJS
CO₂-uitstoot (NEDC): 160 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 336
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 136 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.197 x 1.706 x 1.448 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.154 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 355 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 895 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 160 g/km |




