

Mitsubishi Space Star
1.6 Family Diamond AIRCO/NL AUTO
€ 1.3992002182.974 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 december 2002 |
| APK | 21 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
MITSUBISHI SPACESTAR 1.6 FAMILY .
ORIGINEEL NEDERLANDSE AUTO .
AUTO RIJDT EN SCHAKELT PERFECT .
VOORZIEN VAN EEN WERKENDE AIRCO .
ELEKTRISCHE RAMEN .
TREKHAAK .
ALLE SOORTEN INRUIL MOGELIJK .
OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, ADVISEREN WIJ U VOORAFGAAND AAN UW BEZOEK TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP TE NEMEN .
DAN KUNNEN WIJ DE BESCHIKBAARHEID GARANDEREN .
TOT SNEL BIJ RIJNMONDAUTO.NL!
------------------------------------------------------------------------------
ALLE GEADVERTEERDE AUTO'S WORDEN TECHNISCH NAGEKEKEN VOORDAT DEZE WORDEN AFGELEVERD !
EN LET OP !!! BIJ ONS GEEN AFLEVERINGSKOSTEN.
------------------------------------------------------------------------------
Ons adres:JAN LIGTHARTSTRAAT 3-9
3083 AL ROTTERDAM ZUID.
Vlakbij winkelcentrum Zuidplein en Ikazia ziekenhuis.
Ons bedrijf bestaat al sinds 1985 (40 jaar.)
TENAAMSTELLING OP LOCATIE MOGELIJK.
Kantoor : 010.4845508.
John : 0653.206719.
Ismail: 0629.541392.
Vanuit het buitenland : 0031.10.4845508.
Betaling kan CONTANT of PIN of per BANK.
Wij zijn aangesloten bij de RDW de VWE de RDC en de Nationale Autopas
Modeljaar: 2002
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 6
Fabrikant: Rijnmondauto Jan Ligthartstraat 3A 3083AL ROTTERDAM, NL 0104845508 http://www.rijnmondauto.nl info@rijnmondauto.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.584 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.720 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.140 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 763 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 171 g/km |



