
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mitsubishi Outlander
2.4 Instyle 4WD ✅Schdak✅Leder✅Trekhaak
€ 6.9992008156.916 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2008 |
| APK | 31 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Nette, zeer goed onderhouden en uiterst complete Outlander van 2e eigenaar!!. Inruil is mogelijk.
Mitsubishi Outlander 2.4 Instyle 4WD ✅Schdak✅Leder✅Trekhaak
De Mitsubishi Outlander 2.4 Instyle 4WD uit 2008 is een ruime en comfortabele SUV die bekendstaat om zijn betrouwbaarheid en veelzijdigheid.
Dankzij de krachtige 2.4 benzinemotor en soepele automaat rijdt hij ontspannen, zowel in de stad als op lange afstanden.
De 4WD-aandrijving zorgt voor extra grip en stabiliteit onder uiteenlopende weersomstandigheden.
Het Instyle-uitrustingsniveau biedt veel luxe, waaronder een comfortabel interieur en praktische voorzieningen.
Ook qua ruimte scoort de Outlander uitstekend, met voldoende plek voor passagiers en bagage.
De hoge zitpositie geeft een prettig overzicht op de weg en verhoogt het rijcomfort.
Daarnaast staat Mitsubishi bekend om degelijke techniek en een lange levensduur.
Voor gezinnen en avontuurlijke rijders is deze Outlander een betrouwbare en complete keuze.
Wij kopen onze occasions bij gerenommeerde merkdealers en merk specialisten waar wij sinds jaar en dag een stabiele relatie mee hebben opgebouwd.
Mocht u langs willen komen voor een bezichtiging of het maken van en proefrit dan adviseren wij u eerst contact op te nemen, dit om teleurstelling te voorkomen mocht de auto inmiddels zijn verkocht.
Welkom bij Metselaar Auto’s
Metselaar is uw Bovag autobedrijf in de kop van Noord Holland. Klantvriendelijkheid en het leveren van goede service staan bij ons op de eerste plaats, maar dat kunnen onze klanten beter vertellen. Zie de klant reviews op “klanten vertellen”.
Wij willen onze klanten zorgeloos laten rijden. Dat begint met kwalitatief hoogwaardige auto’s.
Ga voor zekerheid:
Wij werken sinds enkele jaren samen met onze garantie partner "Autotrust". Hiermee weet je zeker dat je zorgeloos kunt genieten van je nieuwe auto.
Een Autotrust garantie biedt extra zekerheid. Gebaseerd op de kilometerstand en leeftijd van uw nieuwe aanwinst kan een passende garantiedekking worden afgesloten. Groot voordeel hierbij is dat bij een eventuele reparatie gewoon terecht kunt in je eigen woonplaats!
Bij aflevering krijgt u de auto als volgt geleverd:
- nieuwe APK indien de huidige APK minder dan 6 maanden geldig is
- Nationale Auto Pas (N.A.P.) gecontroleerde km stand
- nieuwe matten indien van toepassing
- ruim voldoende brandstof
Uit te breiden met:
- Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema
- Nieuwe distributie indien binnen een jaar noodzakelijk
- 12 maanden Bovag garantie
Wij denken graag mee hoe we uw auto kunnen financieren, verzekeren en onderhouden. Zodra u wegrijdt staan wij voor u klaar voor al uw vragen over uw auto, financiering, lening en onderhoud.
Algemene gegevens
Kenteken: 77-HFK-9
Tellerstand: 156916 KM
Carrosserievorm: SUV
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2008
Transmissie: Automaat
Kleur: Zwart
Interieur: Zwart
Bekleding: Leder
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Technische gegevens
Motorinhoud: 2360 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 125 kW / 170pk
Koppel: 232Nm
Ledig gewicht: 1600 kg
Max. trekgewicht: 1500 kg
Energielabel: E
Emissieklasse: Euro 4
Acceleratie (0-100 km/h): 10.8 seconden
Topsnelheid: 190 km/h
Gemiddeld verbruik (gecombineerd): 8.4 l/100km
Functionaliteit
Lengte (cm): 464 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
**__Opties en Accessoires
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Stoelverwarming
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 7-persoons uitvoering
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)__**
Met vriendelijke groet,
Joost Metselaar
Metselaar Auto's
Nijverheidsplein 2b
1704 RB Heerhugowaard
06-50503199
info@metselaarautos.nl
metselaarautos.nl/
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Bluetooth
- Schakelpaddles
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: II
Maten en gewichten
Laadvermogen: 690 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Pack Compleet: - onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema - nieuwe APK - poetsen door professioneel poetsbedrijf - 3 maanden garantie op motor en transmissie - ruim voldoende brandstof - tenaamstelling en vrijwaren
Overige informatie
originalType: 2.4 Instyle AWD
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.360 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 232 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.800 x 1.720 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 771 - 1.691 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| CO2-uitstoot | 222 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Metselaar Auto's
Nijverheidsplein 21704 RB Heerhugowaard




















