
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mitsubishi Outlander Sport
2.0 Invite+ - NAP - Airco - Trekhaak
€ 2.9992005223.583 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 juli 2005 |
| APK | 29 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
**Mitsubishi Outlander Sport 2.0 Invite+ | Handgeschakeld | 5-deurs SUV** | NAP
**Kenteken**: 85-RPRL
**Bouwjaar**: 2005
**APK geldig tot**: 29-03-2027
Ben je op zoek naar een betrouwbare en veelzijdige SUV? Deze Mitsubishi Outlander Sport 2.0 Invite+ biedt alles wat je nodig hebt! Met een krachtige 2.0-liter motor van 100 kW (136 pk) en een topsnelheid van 192 km/u maakt deze handgeschakelde SUV elke rit een waar genot. De auto beschikt over een soepel rijgedrag dankzij de voorwielaandrijving en biedt voldoende ruimte met zijn 5 deuren en 5 zitplaatsen.
Uitgevoerd in stijlvol zwart en voorzien van luxe opties zoals electronic climate control, 16-inch lichtmetalen velgen, elektrische ramen voor en achter, en extra getint glas achter. Veiligheid komt op de eerste plaats met ABS, zij-airbags, stuurbekrachtiging en een alarm klasse 1 (startblokkering). Comfort wordt verder vergroot door elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, een lederen stuur en versnellingspook, en een centrale vergrendeling met afstandsbediening.
Met een ruime bagageruimte en een trekcapaciteit van 1.500 kg is deze Mitsubishi Outlander zowel geschikt voor lange gezinsritten als voor het trekken van een aanhanger of caravan. Zowel technisch als optisch verkeert de auto in uitstekende staat.
Wil jij deze veelzijdige SUV zelf ervaren? Neem vandaag nog contact met ons op voor een proefrit. Maak van deze Mitsubishi Outlander jouw nieuwe metgezel op de weg!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.Toonaangevende techniek en een hoge mate van degelijkheid, dat zijn enkele van de eigenschappen van Japanse auto's. Dat ziet u terug in deze Mitsubishi Outlander Sport. De aandrijving van deze Mitsubishi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler en extra getint glas.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. U bent in deze Mitsubishi ook voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Aanvullende opties en accessoires
- Extra getint glas
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R16
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal handzenders: 2
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 176 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.750 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.415 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 402 - 1.049 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 659 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,0 l/100km (1 op 8,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| CO2-uitstoot | 215 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg





























