

Mitsubishi Grandis
1.8 HEV First Edition Rijklaar | € 4000,- Registratievoordeel * |
€ 38.790202616 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2026 |
| APK | 30 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.799 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
* Dit betreft een showroomauto met registratievoordeel.
Het inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar. Het is ook mogelijk om de nieuwe auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om via ons de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen.
Vraag hiervoor naar de voorwaarden bij onze specialisten.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Grijs
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa en 12 maande
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.789 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.800 x 1.580 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 492 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 1.116 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 100 g/km |
| Energielabel | A |



