
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mitsubishi Grandis
HEV Instyle 160pk Harman Kardon | 360° Camera | Adapt. Cruise | Stoel-/stuur-/voorruitverw.

Mitsubishi Grandis
HEV Instyle 160pk Harman Kardon | 360° Camera | Adapt. Cruise | Stoel-/stuur-/voorruitverw.
€ 41.290202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2026 |
| APK | 31 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 44.899 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Dit betreft een nieuwe auto die op voorraad is bij Stam. Wilt u niet wachten en direct rijden? Dat kan! Neem contact met ons op voor een afspraak en kom de auto gerust bezichtigen. Wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en u volledig te informeren over deze auto.
Bel ons op 033-4635104 of stuur een e-mail naar contactrenault@stam.nl voor het maken van een afspraak.
Al onze prijzen zijn inclusief 12 maanden wettelijke garantie en een geldige APK. Voor € 895,- koopt u het Stam All-In pakket met daarin: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud volgens schema, nieuwe APK keuring, technisch klaarmaken en napoetsen. Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Stam Autobedrijven sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie uitdrukkelijk uit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Panoramadak var. transparantie
Infotainment
- Audio installatie premium
Interieur
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- buitenspiegels in andere kleur
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur kunstleder
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: okt. 2025 - 2026
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 264 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 895): ViaBovag garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Stam Waddinxveen Zuidelijke Rondweg 3 2741RA WADDINXVEEN, NL 0182 622133 http://www.stam.nl contact@vakgaragestam.nl
Bedrijfsinformatie
Al onze prijzen zijn inclusief 12 maanden wettelijke garantie en een geldige APK. Voor € 895,- koopt u het Stam All-In pakket met daarin: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud volgens schema, nieuwe APK keuring, technisch klaarmaken en napoetsen. Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Stam Renault dealers sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie uitdrukkelijk uit.
Waarom kiezen voor Stam?
• 95% van onze klanten is volledig tevreden
• Alle auto's worden na binnenkomst grondig technisch geïnspecteerd
• Transparante en scherpe prijsstelling
• Klanten krijgen advies op maat en een persoonlijk voorstel in onze showroom
Stam bestaat meer dan 100 jaar en heeft veel STAMbassadeurs mogen verwelkomen door verkoop en onderhoud van auto’s. Wij verwelkomen ook u graag als klant bij Stam.
Meer informatie? WhatsApp ons op 0653388616 of e-mail: contact@stam.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.789 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.800 x 1.570 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 492 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 1.116 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Stam Waddinxveen
Zuidelijke Rondweg 32741 RA Waddinxveen













































