
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mitsubishi Grandis
1.8 HEV First Edition Mengelers actieprijs: € 40.890,00*
€ 40.89020261 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
* Vraag naar de voorwaarden.
Deze auto koopt u geheel rijklaar met afleveringsbeurt + Pechhulp EU voor 12 maanden/15.000km + APK + 12 maanden BOVAG garantie tenzij er nog fabrieksgarantie van kracht is of anders vermeld is in de advertentie.
Het inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar. Het is ook mogelijk om de nieuwe auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om via ons de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen.
Vraag hiervoor naar de voorwaarden bij onze specialisten.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Sunrise Red (NNP)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- 12 maanden BOVAG garantie (inbegrepen): Inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa, poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Fabrieksgarantie (zonder meerprijs): Inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa en poetsbeurt.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 maanden BOVAG garantie"): Fabrieksgarantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.789 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.420 x 1.800 x 1.580 mm |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 1.116 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 100 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Mengelers Mitsubishi Venlo
Rudolf Dieselweg 285928 RA Venlo


































