

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2023 |
| APK | 30 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.899 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Tegen een meerprijs van €745,- kunt u het Wilmink Premium afleverpakket bij uw auto kopen.
Dit is mogelijk op auto’s vanaf € 4.500,-
Dit pakket omvat de volgende zekerheden:
- 12 maanden Bovag garantie
- Volledige onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- 24/7 pechhulp (heel Europa)
- Bennie-Wilmink klantenpas
- Minimaal 12 maand APK
- Poetsen & Wax behandeling
- Banden minimaal 3mm profiel
- Leges kenteken, gecontroleerde kilometerstand
- Volle tank brandstof & volle accu
Voor Toyota auto's bestaat het Toyota Wilmink Premium afleverpakket voor €445,-
Welkom bij Autobedrijf Bennie Wilmink BV. Al ruim 50 jaar een normaal autobedrijf waar u niet voor verrassingen komt te staan.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- multimedia scherm middel
Exterieur
- andere dakkleur
- bagagedek
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
Extra
- zwarte (glans) exterieur delen
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Extra getint glas achter
- kunstlederen bekleding
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelpaddles
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2022 - jul. 2024
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrieksgarantie tot: 29-03-2031
Referentienummer: 49064

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Semi_automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.227 x 1.797 x 1.585 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.282 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.834 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 536 - 1.275 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 827 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Wilmink Hengelo BV
Hölterweg 497556 BS Hengelo




























