
Mitsubishi ASX
1.6 HEV AT Intense+ | Stoel en stuurverw. | navigatie | Camera \ Adap cruise | LM velgen | Trekhaak |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 juli 2023 |
| APK | 11 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Utrecht. Wij zijn de Mitsubishi dealer voor Utrecht en omstreken. Tevens heeft u op onze vestiging keuze uit meer dan 60 occasions.
Wilt u extra zekerheid? Onderhoud en uitgebreidere servicepakketten kunnen wij u tegen een meerprijs aanbieden.
Financiering van gebruikte auto’s is mogelijk.
Let op: Geld lenen kost geld. Vraag uw verkoopadviseur naar de voorwaarden.
Bel voor meer informatie over deze auto naar 030-2387930 of mail naar verkoop.mitsubishi-utrecht@zeeuwenzeeuw.nl of reageer via de contactbuttons op deze pagina.
Algemene opmerking: Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Zeeuw & Zeeuw niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- alternatieve metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
Infotainment
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur kunstleder
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2023 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 556 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Leaseprijs: private lease € 509 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 484 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket - Budget (inbegrepen):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Bovag 40-puntencheck
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
- Let op: Service en onderhoud niet inbegrepen bij het Budget Servicepakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Servicepakket - Premium (€ 975 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 148 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.227 x 1.797 x 1.585 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.896 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 1.149 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 1.043 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Zeeuw & Zeeuw Mitsubishi Utrecht
Sterrebaan 183542 DK Utrecht
































