

Mitsubishi ASX
1.0 MPI Turbo Intense Rijklaarprijs! Trekhaak!
€ 21.990202421.522 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2024 |
| APK | 30 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.699 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Modelreeks: 2023 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 6
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 67 kW (91 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.230 x 1.800 x 1.585 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.189 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.734 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 536 - 1.275 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 827 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | C |



