

MINI One
3-Deurs 1.5 Salt 15"/Airco/Bluetooth/Centrale vergrendeling/Lichtsensor
€ 13.950202069.918 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 13 januari 2020 |
| APK | 20 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.156 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
LET OP!
Auto is net binnen en wordt op dit moment gepoetst.
Belt u voor een afspraak?
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze MINI 3-Deurs uit 2020. Er staat 69918 kilometer op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en verwarmde ruitensproeiers horen tot de voorzieningen op deze auto.
Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem gaat met knoppen op het stuur. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Extra opties op deze auto zijn: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze MINI 3-Deurs is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
De geadverteerde prijs is rijklaar, inclusief een geldige APK en tenaamstelling.
Optioneel kunt u kiezen voor ons onderhoudspakket à €395,- of ons onderhoud en garantiepakket à €995,-.
Hiervoor krijgt u;
Onderhoudspakket;
- Multi-point kwaliteitscontrole op 100 punten
- Servicebeurt voor aflevering volgens fabrieksschema
- APK van min. 6 maanden
- Airco & accu service
- Chassiscontrole op roest in werking
- Wax behandeling
Onderhoud en garantiepakket;
- Multi-point kwaliteitscontrole op 100 punten
- 12 maanden BOVAG garantie
- Servicebeurt voor aflevering volgens fabrieksschema
- APK van min. 6 maanden
- Airco & accu service
- Chassiscontrole op roest in werking
- Wax behandeling
Ondanks onze zorgvuldigheid kunnen aan de advertentie geen rechten worden ontleend, specificaties, opties en leverbaarheid zijn dan ook voorbehouden.
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: F55/F56
Typenummer: XR11
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Laadvermogen: 460 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Stof Firework Carbon Black
CO₂-uitstoot (NEDC): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.110 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | C |





