

MINI One
Mini 1.6 One/automaat/airco/lage kmstand
€ 4.7502006162.528 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 februari 2006 |
| APK | 4 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Mini Mini 1.6 One/automaat/airco/lage kmstand
Pakket: Visibility pack
Pakket: Visibility pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Deze Mini Mini staat voor u klaar. Een geweldige, nog jonge occasion die goed is voor gemakkelijk nog een tonnetje of twee op de teller. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Er is een rijke uitrusting aanwezig in deze auto, waar onder meer ook stoelverwarming bij hoort. Tot de uitrusting van deze Mini behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Met de audiobediening op het stuur regelt u de geluidsinstallatie gemakkelijk en veilig. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Deze Mini Mini maakt het rijden graag gemakkelijk. Daarom verzorgt de regensensor de mate van ruitreiniging die de ruitenwissers moeten leveren bij neerslag. U bent in deze Mini ook voorzien van schakelpaddles aan het stuur, cruise control, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Mini Mini is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Langere remweg, meer brandstofverbruik: slappe banden zijn niet wenselijk. Daarom heeft deze auto als optie een bandenspanningscontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Inruil en garantie is mogelijk
wij werken op afspraak (9.00-22.00 uur) graag even bellen voor vertrek
Cars4youBV
Hazennest-West 40-14
5012TR Tilburg
+31621626096
info@cars4youbv.nl
www.cars4youbv.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.640 x 1.688 x 14.160 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 150 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 649 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 187 g/km |
| Energielabel | F |




