
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI One
Mini 1.6 Chili XENON/PANORAMA/NAVIGATIE! SUPER STAAT!
€ 4.9002010159.031 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 november 2010 |
| APK | 14 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 24.764 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
MINI ONE 1.6 CHILI UIT HET JAAR 2010!
AUTO HEEFT VELE OPTIES OA : AIRCONDITIONING, CRUISE CONTROL, NAVIGATIESYSTEEM, STOELVERWARMING, ELEKTRISCHE RAMEN + ELEKTRISCHE SPIEGELS, CENTRAAL DEURVERGRENDELING OP AFSTAND, LICHTMETALEN VELGEN, STUURBEKRACHTIGING ENZ!
NAP CERTIFICAAT + 2 ORIGINELE SLEUTELS AANWEZIG!
----------------------------------------------------------
Inruil is mogelijk met uw huidige auto.
U bent van harte welkom voor een
bezichtiging in onze showroom!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag
9:00 - 18:00
Zaterdag 9:30 - 18:00
Na 18:00 uur zijn wij op afspraak geopend.
Auto Keistad
Ampèreweg 1B
3752 LR Bunschoten-Spakenburg
Email: info@autokeistad.nl
Mob: 06 - 44229646
Aan deze teksten kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- 3-deurs
- 4-persoons uitvoering
- 6-versnellingsbak
- Airbag(s)
- Audio-installatie
- Autosleutel
- Chroom delen exterieur
- Glazen schuif-/kanteldak
- Interface
- Knipperlicht
- Koplampreiniging
- Luxe interieur afwerking
- Mistlampen
- Modelwijziging
- Recuperatiesysteem
- Uitlaat systeem
- Verwarmde voorstoelen
- Vloermatten
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 153 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.723 x 1.683 x 1.407 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Auto Keistad
Ampereweg 13752 LR Bunschoten-Spakenburg






















