
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI One
3-Deurs 1.4 Pepper / 6-BAK / AIRCO / LM-velgen /
€ 2.9902008194.896 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 6 maart 2008 |
| APK | 12 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 22.644 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze Mini 3-Deurs komt uit 2008, werd geleverd van 01-03-2007 tot 28-02-2010 en kostte toen € 22.644,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2017 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 70 kW (95 PK) en een cilinderinhoud van 1397 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 185 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,3 liter per 100 km en hij weegt 1035 kg. De APK is geldig tot 12-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122,33 per kwartaal.
Aanvullende opties en accessoires
- Chroom delen exterieur
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Bedrijfsinformatie
voor een bezichtiging en of een proefirt bent u van harte welkom!
!!!!!!Omdat onze auto’s op twee verschillende locaties staan, vinden wij het fijn als u even belt of een bericht stuurt wanneer en voor welke auto u wilt komen kijken!!!!!
Wij zorgen er dan voor dat de auto op onze verkooplocatie aanwezig is als u langs komt.
Uiteraard zorgen wij buiten de auto om ook voor een lekker kopje koffie of thee!
Alvast dank voor het begrip
Graag tot ziens!
Team Wheelz Automotive B.V.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.397 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.680 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.035 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 754 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
WHEELZ Automotive B.V.
Dinkelstraat 195626 BK Eindhoven



























