
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI One
Mini 1.4 Pepper
€ 2.7992007142.124 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 20 april 2007 |
| APK | 21 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.704 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Auto rijdt schakelt goed…
Airco ijskoud|zeer nette staat…
Mini 1.4 One Pepper|NAP|NWE APK|LMV|AC|NETTE STAAT|ELEK PAKKET
- Kenteken: 53-XF-BZ
- Merk: Mini
- Model: Mini
- APK tot: 21-03-2027
- Tellerstand: 142124 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1397 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N12B14A
- Vermogen: 70 kW / 95pk
- Ledig gewicht: 1035 kg
- Max. trekgewicht: 650 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 370 cm
- Hoogte: 1407 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Aerodynamica pakket
- Voor-en achterspoiler
Pakket: Visibility pack
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Regensensor
- Verwarmde voorruit
Pakket: Visibility pakket
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Regensensor
- Verwarmde voorruit
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 15"
- Mistlampen voor
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio CD speler
Interieur
- Airco
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Car Service Nederland
Sleutelbloemstraat 12
7322AG Apeldoorn
0624460853
info@csnauto.nl
csnauto.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.397 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.683 x 14.070 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.035 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 754 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Car Service Nederland
Sleutelbloemstraat 127322 AG Apeldoorn


























