

MINI Cooper S
Mini 2.0 Pepper Serious Business
€ 17.950201884.273 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 maart 2018 |
| APK | 4 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.344 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Op zoek naar een stijlvolle en sportieve hatchback met een krachtige motor? Dan is de Mini Mini 2.0 Cooper S Pepper Serious Business uit 2018 wellicht de perfecte keuze voor jou. Deze grijze benzineauto is voorzien van een indrukwekkende 192 PK motor, waardoor je van een pittige rit kunt genieten. Met een kilometerstand van slechts 84273 km is deze Mini nog in topconditie en klaar voor vele avonturen op de weg.
Het exterieur van deze Mini Mini is voorzien van een fraaie metallic lak, wat zorgt voor een luxe uitstraling. De vijfdeurs hatchback biedt niet alleen ruimte en comfort, maar is ook een genot om in te rijden. Stap in en laat je verrassen door de vele opties die deze auto te bieden heeft.
Neem bijvoorbeeld de lederen/stof bekleding, die zowel comfort als klasse toevoegt aan het interieur. Stel je favoriete muziek in op de premium audio installatie en geniet van een kristalhelder geluid tijdens elke rit. Het stuur is verstelbaar, zodat je altijd de ideale rijpositie kunt vinden. Daarnaast hoef je nooit meer te denken aan het aan- en uitzetten van de dimlichten, want deze Mini is uitgerust met automatische dimlichten voor extra gemak en veiligheid.
De Mini Mini 2.0 Cooper S Pepper Serious Business uit 2018 is niet zomaar een auto; het is een complete rijervaring. Met zijn krachtige prestaties, luxe opties en sportieve uitstraling is deze Mini een echte eyecatcher op de weg. Ben je op zoek naar een betrouwbare en stijlvolle hatchback die garant staat voor rijplezier? Maak dan snel een afspraak voor een proefrit bij James Autoservice van Batum en ervaar zelf het comfort en de dynamiek van deze Mini. Bel nu naar 0251-210890 en ontdek wat deze Mini te bieden heeft!
Modelreeks: jul. 2015 - mrt. 2018
Wielbasis: 257 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 1.095): Servicepakket Volledig
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Geen BOVAG 40-Puntencheck; Geen BOVAG Afleverbeurt; Onderhoudsbeurt, 12 maanden Multipart garantie op personenwagens, 6 maanden op bedrijfswagens. APK voor tenminste 12 maanden, In- en exterieur gereinigd, minimaal 15 liter brandstof. Bij het Volledig Service Pakket wordt inspectie en onderhoud volgens fabrieksschema uitgevoerd en de auto te naam gesteld. De inruilauto wordt overgeschreven en de Nationale Auto Pas wordt bijgeleverd. De brandstoftank wordt met minimaal 15 liter gevuld en een nieuwe steunplaat achter het nummerbord geplaatst. De binnen- en buitenzijde van de auto wordt gereinigd en in de was gezet. De werking van de airco wordt gecontroleerd. De auto wordt geleverd met 12 maanden James Rijgarantie (pechhulp). Dit pakket kost eur 1095,- incl. BTW. ; Nieuwe APK
Referentienummer: 1085
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 141 kW (192 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.253 x 1.800 x 1.441 mm |
| gewicht | 1.195 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Actieradius | 745 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | F |






