
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI John Cooper Works
Mini 2.0 Chili Automaat Navi
€ 23.950201858.475 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 7 maart 2018 |
| APK | 7 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 50.035 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Mini Cooper John Cooper Works 2.0 | 2e Eigenaresse | Perfect Onderhouden
Deze prachtige Mini Cooper John Cooper Works 2.0 met 232 PK verkeert in uitstekende staat en is afkomstig van de tweede eigenaresse. De auto is altijd met veel zorg behandeld en keurig onderhouden, wat direct zichtbaar is aan zowel het interieur als het exterieur.
Voor aflevering wordt de Mini nog voorzien van een onderhoudsbeurt en een nieuwe APK. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd door de gerenommeerde BMW- en Mini-specialist DB Autotechniek, zodat u zorgeloos kunt genieten van uw nieuwe auto.
Voor de liefhebber is het goed om te weten dat deze uitvoering is voorzien van de geliefde 2.0 turbomotor zonder OPF.
Kenners weten dat dit de motorisering is die garant staat voor de pure John Cooper Works-beleving, met een karakteristiek geluid en optimale prestaties.
Bijzonderheden
Afkomstig van de 2e eigenaresse
Uitstekende staat van onderhoud
Onderhoudsbeurt vóór aflevering
Nieuwe APK bij aflevering
Onderhouden door BMW & Mini specialist DB Autotechniek
Voorzien van de gewilde 2.0 motor zonder OPF
Sportieve prestaties en een unieke rijbeleving
Garantie mogelijk
Deze Mini komt in aanmerking voor een uitgebreide garantie via Autotrust. Afhankelijk van uw wensen kunt u kiezen voor een garantiepakket van 6, 12 of 24 maanden. Wij adviseren u graag over de mogelijkheden en het pakket dat het beste bij uw situatie past.
Bent u op zoek naar een bijzonder nette en goed onderhouden John Cooper Works met de juiste specificaties? Dan nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging en proefrit.
Carazón Auto's – Bijzondere auto's voor liefhebbers.
Aanvullende opties en accessoires
- 3-deurs
- 4-persoons uitvoering
- 12V aansluiting
- Afwijkende dakkleur
- Airbag(s)
- AUX-aansluiting
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenverlichting
- Carbonafwerking interieur
- Coming home/Leaving home
- Differentieel blokkering
- Driving assistent
- Gecombineerd remsysteem
- Instrumentenpaneel
- Interieur filter
- Knipperlicht
- Laadruimtevloer
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe interieur afwerking
- Mistlampen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Personalisatiesysteem (Personal Profile)
- Recuperatiesysteem
- Ruitantenne
- Sierlijsten
- Spatbordverbreding
- Striping
- USB-aansluiting
- Velgsloten
- Verwarmde voorstoelen
- Vloermatten
- Zonnekleppen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Een zeer uitgebreide fotoreportage staat op onze website www.carazon.nl.
Wij zijn alleen op afspraak speciaal voor u open.
Wilt u bovenstaande auto komen bekijken, bel ons dan op 06-51593849, wij ontvangen u graag in onze showroom te Culemborg.
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 170 kW (232 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.874 x 1.727 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.230 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 771 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Carazon
Erasmusweg 44104 AK Culemborg










































