
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI John Cooper Works
S 2.0 192pk JCW Aut. Leder|HUD|Sportstoelen|Cam|LMV
€ 17.9502018113.957 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 juli 2018 |
| APK | 12 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 45.240 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Laat u niets wijsmaken, deze Mini Cooper S biedt alles wat u van een auto verlangt. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Deze Mini Cooper S komt in de luxe uitvoering, inclusief lederen interieur. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, warmtewerend glas, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Nekkramp en verdraaide schouders zijn verleden tijd. Door de achteruitrijcamera is iedere meter achter de auto glashelder in beeld. Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. Gespierd in het laag, soepel in het hoog: het Harman/Kardon audiosysteem levert een regelrechte sensatie van geluid! Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. En deze auto heeft ook Harman Kardon-audiosysteem, navigatiesysteem, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, cruise control en keyless entry als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop. De auto is ook uitgerust met head-up display, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!U ziet het al aan de buitenkant en u voelt het zodra u de krachtige motor start, deze sportieve Mini Mini is gemaakt om prestaties te leveren. De aandrijving van deze Mini wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Het met leer beklede interieur geeft deze auto een gedistingeerde uitstraling. Tijdens de koude maanden is stoelverwarming een voorziening die u niet wilt missen. Verder is de Mini uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, warmtewerend glas, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Uw mooiste tracks en uw favoriete zenders komen volledig tot hun recht dankzij de sublieme geluidskwaliteit van het Harman/Kardon audiosysteem. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Achter het stuur van deze Mini bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van Harman Kardon-audiosysteem, navigatiesysteem, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, cruise control en keyless entry.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. In deze Mini vinden we verder een head-up display, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- LED mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Overig
- Afwijkende dakkleur
- Harman Kardon geluidsinstallatie
- Nationale Auto Pas (NAP)
- Park Assist Pack
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 250 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 141 kW (192 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.850 x 1.727 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.655 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 814 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
FLEVO Mobiel
Handelsweg-Noord 998251 GM Dronten

















































