
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI John Cooper Works
5-Deurs 1.5 Cooper Automaat Panoramadak Navigatie Camera Parkeersensoren Cruise Control Full Led Stoelverwarming Leder Climate Control Lichtmetalen velgen

MINI John Cooper Works
5-Deurs 1.5 Cooper Automaat Panoramadak Navigatie Camera Parkeersensoren Cruise Control Full Led Stoelverwarming Leder Climate Control Lichtmetalen velgen
€ 19.900202073.478 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 januari 2020 |
| APK | 3 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.458 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Deze auto wordt verkocht in consignatie.
- Laagste prijsgarantie
- Geen jaarcijfers nodig
- Online kopen, 14 dagen niet goed geld terug
- Levering in heel Nederland
- Financiering binnen 1 dag
- 1000 voertuigen uit voorraad leverbaar
- Ideaal voor starters & ZZP'ers
- Leasen met BKR codering is mogelijk
- Grootste van Nederland
- Kosteloos overstappen naar een elektrisch voertuig
Bedrijfswagens:
Sluit nu je financial lease bij Eurocars af, en bepaal zelf wanneer je zonder boete overstapt naar een elektrische bedrijfswagen.
Sluit je contract af wanneer het jou schikt.
Of dat nu na 12, 25 of 41 maanden is... het maakt ons niets uit.
Bij Eurocars krijg je geen last van Milieuzones.
Onze klanten waarderen ons met een 4.9 van de 5 sterren op Google.
Voor vragen bel 088 700 1832 of mail: helmond@eurocars.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Eurocars
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Overig
- John Cooper Works Package
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: F55/F56
Typenummer: XU71
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: Leer chester satellite grey
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard inbegrepen: (inbegrepen):
- Controleren vloeistofniveaus, indien nodig op niveau brengen
- Vrijwaringsbewijs van de (mogelijke) inruilauto - Afleverpakket Personenauto's Premium Cat. C (€ 1.195 meerprijs):
- BOVAG-garantie 6 maanden zakelijk, 12 maanden particulier (< 20.000 km)
- APK keuring tenminste 6 maanden
- Onderhoud conform fabrieksvoorschrift inclusief eventueel aanvullende werkzaamheden
- 14 dagen omruilgarantie
- Professioneel reinigen
- Kosten tenaamstelling
- Aanvullen vloeistofniveaus
- Brandstof maximaal 15 liter
- Vrijwaren inruilauto
- Technische 15-puntencheck
- Gratis zomer-/wintercheck
- Gratis ruitreparatie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Basiskleur: wit / zwart
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.980 x 1.730 x 1.428 mm |
| gewicht | 1.190 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 278 - 941 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Eurocars Helmond
Varenschut 75705 DK Helmond
















































