
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI John Cooper Works
3-Deurs 1.6 Chili
€ 9.9502010173.933 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2010 |
| APK | 7 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 45.710 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Bij Autospot Dijk richten we ons op de verkoop van sportieve occasions van de hoogste kwaliteit. Elke auto wordt zorgvuldig gecontroleerd en alleen de beste voertuigen komen in ons aanbod. Als liefhebbers van sportieve auto’s staan wij voor een goede service, zie onze recensies waar we trots op zijn! Als u uw auto komt ophalen, is hij gecheckt, gepoetst en APK gekeurd. Sinds 2020 zijn wij bij Autospot Dijk gepassioneerd bezig met het verkopen, onderhouden en repareren van sportieve occasions. Dit doen wij vanuit onze mooie showroom en garage in Brucht, dichtbij de Duitse grens.
Je bent van harte welkom om onze auto's te bekijken, uitsluitend doen we dit op afspraak. Zodat we kunnen garanderen dat wij en de betreffende auto aanwezig is. Daarnaast bieden we de optie voor financieringsmogelijkheden. Wil je meer informatie , neem dan vrijblijvend contact met ons op of maak een vrijblijvende proefrit en ervaar de sportieve rijstijl van onze auto's. Komt het tijdens onze regulieren openingstijden niet uit, neem gerust contact op om een afspraak te maken buiten onze openingstijden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo goed mogelijk aan te tonen. Echter is fouten maken menselijk, aan deze advertentie kunnen dus geen rechten worden ontleend
Autospot Dijk - Passie voor sportieve occasions, perfectie in verkoop en service!
Aanvullende opties en accessoires
- chroom delen exterieur
- koplampreiniging
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2006 - 2014
Modelcode: R56
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 165 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Autospot Dijk Pakket: Auto compleet nakijken, Nieuwe apk.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Basiskleur: zwart / rood
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.730 x 1.680 x 1.407 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.115 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 757 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autospot Dijk
Markeweg 47696 BG Brucht















































