
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI John Cooper Works
2.0 Rockingham GT | Pano | Leder | Navigatie | Head-up display |
€ 33.900202450.633 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2024 |
| APK | 28 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 51.270 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Pure Go-Kart Feeling in een Exclusief Jasje: Mini Cooper S Rockingham GT Edition
Zoekt u een auto die elke rit verandert in een glimlach? Bij Bochane Tilburg hebben we een zeer bijzonder exemplaar binnen: de Mini Cooper S Rockingham GT Edition. Deze gelimiteerde uitvoering is een eerbetoon aan de rijke racehistorie van Mini en combineert sportiviteit met absolute luxe.
Uitgevoerd in de diepe, chique kleur Enigmatic Black en voorzien van een 178 PK sterke 2.0 motor, biedt deze Mini precies wat u verwacht: snelheid, souplesse en dat iconische go-kart gevoel. Het interieur is een klasse apart met lederen comfortstoelen, stoelverwarming en een kristalhelder Harman Kardon audiosysteem. Dankzij het Head-up display en het schuifkanteldak geniet u van moderne luxe terwijl de dubbele JCW uitlaat zorgt voor de juiste soundtrack.
De Highlights:
- Gelimiteerde Editie: Exclusieve Rockingham GT uitvoering.
- Krachtige Performance: 178 PK met soepele automaat en dubbele JCW uitlaat.
- Hoogwaardig Interieur: Lederen bekleding, comfortstoelen en Harman Kardon audio.
- Luxe Opties: Schuifkanteldak, Head-up display en navigatie.
- Parkeergemak: Parkeersensoren voor en achter inclusief achteruitrijcamera.
- Recent Model: Bouwjaar 2024 met slechts 50.633 km op de teller.
Wist u dat? De Rockingham GT Edition een direct eerbetoon is aan de legendarische Mini 1275 GT uit de jaren 70? Die klassieker was onoverwinnelijk op de Rockingham Motor Speedway in Engeland. Deze moderne variant brengt die sportieve geest terug met het dikke John Cooper Works aerodynamicapakket en unieke GT-details, maar dan met het comfort van nu.
Kom langs bij Bochane Tilburg! Deze unieke Mini Rockingham GT Edition moet u in het echt zien en vooral zelf ervaren. U bent van harte welkom in onze showroom om deze eyecatcher van dichtbij te bewonderen. De koffie staat klaar en onze adviseurs vertellen u graag alle details over dit bijzondere model.
Aanvullende opties en accessoires
- elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- JCW pakket
- John Cooper Works pakket
- Navigatiesysteem full map
- Premium Plus-pakket
- voorstoelen verwarmd
- afwijkende dakkleur
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schokdempers automatisch instelbaar
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Modelcode: F55/F56
Typenummer: 51DH
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Mini yours leer lounge carbon black
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; 12 maanden wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 131 kW (178 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.730 x 1.414 mm |
| gewicht | 1.200 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Actieradius | 758 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Bochane Tilburg
Kapitein Hatterasstraat 115015 BB Tilburg
















































