
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI John Cooper Works
3-Deurs 2.0 1E Eig. NL.auto. 232pk
€ 17.950201669.763 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2016 |
| APK | 4 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.603 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Mooie, origineel Nederlandse Mini Cooper JCW van 1e eigenaresse !
Nieuwprijs = ruim € 50.000,-
o.a met
Spec. Sportuiltaatsysteem t.w.v. 2200,-
Wired pakket
18 inch JCW Cup Spoke
Lichtpakket
Navi Prof
Bonnet Stripes JCW
Achteruitrijcamera
Interieurpanelen Piano Black
Meeneemprijs voor deze auto is € 17.950,- incl 2 maanden APK en aflevercheck.
Optioneel is ons uitgebreid afleverpakket voor € 950,- (totaalprijs € 18.900,-)
Dit pakket omvat:
12 maanden BOVAG-garantie
Grote onderhoudsbeurt
Ten minste 1 jaar APK
Tenaamstelling nieuwe auto
€ 20,- brandstof
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- AUX aansluiting
- Navigatiesysteem full map
- Radio/USB
Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Meer informatie
Modelreeks: mei 2015 - mrt. 2018
Modelcode: F55/F56
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 250 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Uitwaard B.V. Nijverheidstraat 7 4283GW GIESSEN, NL 0183448539 http://www.uitwaard.nl info@uitwaard.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 171 kW (233 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.870 x 1.730 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 698 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Autobedrijf Uitwaard B.V.
Nijverheidstraat 74283 GW Giessen




































