
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI John Cooper Works
Mini 1.5 | JCW pack
€ 13.9452017129.158 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2017 |
| APK | 19 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 35.035 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Bij Rida Groep heb je bij het aanschaffen van een voertuig, tot 15 jaar oud, de keuze uit twee afleverpakketten.
Pakket A (€295,-) bevat:
- Wassen & Stofzuigen
- Vloeistoffen, bandenspanning, verlichting controleren/bijvullen
- Minimaal 1 maand APK keuring
- Tenaamstelling
- €25,- brandstof
- 12 Maanden wettelijke garantie
Wil je meer zekerheid? Kies dan voor Pakket B (€595,-)
Dit pakket bevat:
- Nieuwe APK keuring
- Onderhoudsbeurt
- 1 jaar Vakgarage pechhulp
- Poetsen & stofzuigen
- Tenaamstelling
- Halve tank brandstof
- 12 Maanden wettelijke garantie
Let op: Dit geld dus niet voor onze youngtimers en klassiekers.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld, zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in de advertentie. Controleer opties die voor u van belang zijn tijdens een bezichtiging.
Meer informatie
Modelreeks: okt. 2014 - mrt. 2018
Wielbasis: 257 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 595): Afleveringspakket B
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK keuring Onderhoudsbeurt 1 jaar Vakgarage pechhulp Poetsen & stofzuigen Tenaamstellen Halve tank brandstof 12 maanden wettelijke garantie; Nieuwe APK
Referentienummer: 2518
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.982 x 1.727 x 1.428 mm |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 278 - 941 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | C |
Garage de Bliek Oostburg
Transportweg 34501 PS Oostburg

































