
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI John Cooper Works
3-Deurs 2.0 | Camera | Harmon Kardon | Head-Up Display | Stoelverwarming | Navigatie |

MINI John Cooper Works
3-Deurs 2.0 | Camera | Harmon Kardon | Head-Up Display | Stoelverwarming | Navigatie |
€ 13.9902015195.677 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 11 september 2015 |
| APK | 22 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 50.892 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Een occasion om van te dromen. Deze MINI 3-Deurs brengt behalve een pittige motor en een vriendelijke kilometerstand ook de nodige extra's mee. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verwarmde ruitensproeiers.
Nekkramp en verdraaide schouders zijn verleden tijd. Door de achteruitrijcamera is iedere meter achter de auto glashelder in beeld. De high-end technologie van het high performance audiosysteem staat garant voor geluid van het hoogste niveau. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Deze MINI 3-Deurs is voorzien van keyless entry, waardoor de portieren en achterklep vanzelf open gaan als u in de nabijheid komt. En deze auto heeft ook lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Ook helpen het head-up display en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Autoaanbod is meer dan 25 jaar actief in het in- en verkopen van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfsauto’s. Wij leveren zowel aan de zakelijke als de particulier markt.
Kijk ook naar onze snel, wisselende voorraad op autoaanbod.nu.
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf, waarbij de Nationale Auto Pas standaard bij het voertuig geleverd wordt, ook kunnen wij uw voertuig tenaamstellen en de export documentatie opmaken. Onze dienstverlening voorziet tevens in:
● Ruim occasion aanbod
● Financiering
● Export documentatie
● Totaal onderhoud
● Aankoopkeuring
● Schade taxatie, incl. algehele afhandeling en herstel.
● Import
In prijs / kwaliteitsverhouding zijn wij zeer sterk. U kunt bij ons ook uw huidige auto of motor etc. inruilen. Vraag naar de mogelijkheden of vul ons auto-inkoop formulier in. Wij zijn u graag van dienst.
Met vriendelijke groet,
Dani van Doorn
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audio installatie premium
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Overig
- RDW-leges
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: F55/F56
Typenummer: XM91
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Dinamica-/ledercombinatie carbon black
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 133 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 170 kW (232 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.870 x 1.730 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.195 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 771 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autoaanbod.nu
Volkelseweg 245427 RB Boekel




































