
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI John Cooper Works
Cabrio 2.0 S JCW |LED|CARPLAY|STOELVERW.|CRUISE|KEYLESS|PDC
€ 31.950202349.720 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 maart 2023 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Mini Cabrio 2.0 Cooper S JCW |LED|CARPLAY|STOELVERW.|CRUISE|KEYLESS|PDC
- Merk: Mini
- Model: Cabrio
- Tellerstand: 49720 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Automaat
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 1998 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 131 kW / 178pk
- Ledig gewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Kleur rood
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless start
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Schokdempers automatisch instelbaar
- Sfeerverlichting
- Stuur nappaleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Interesse? U bent van harte welkom om deze auto bij ons te bezichtigen. Inruil en financiering zijn mogelijk; informeer gerust naar de opties. Wij verzoeken u vriendelijk om vooraf een afspraak te maken om teleurstelling te voorkomen. Voor het plannen van een afspraak of voor meer informatie kunt u ons telefonisch bereiken tussen 09:00 en 18:00 uur via +31 180 721 248. Via WhatsApp zijn wij bereikbaar tussen 09:00 en 21:00 uur.
De vraagprijs van de auto is inclusief garantie en rijklaarmaken.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
MGD Auto's B.V.
Van Nassauweg 13
2921LX Krimpen aan den IJssel
0180-721248
info@mgdautos.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 131 kW (178 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| gewicht | 1.300 kg |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
Opties
MGD Auto's
Van Nassauweg 132921 LX Krimpen aan den IJssel

























