
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI John Cooper Works
Mini 2.0 | LED | Sportuitlaatsysteem | Harman Kardon |
€ 14.9002015178.187 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 19 mei 2015 |
| APK | 20 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 49.763 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Audio installatie premium
- Extra getint glas
- Geldige APK
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Visibility-pack
- Wired pakket (Bluetooth telefoonvoorbereiding, Navigatiesysteem full map)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: F55/F56
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Dinamica/leather Carbon Black (PGSE1)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 133 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Géén garantie, geldige APK en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Basiskleur: grijs / rood
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 170 kW (232 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.870 x 1.730 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.195 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 771 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Automijnstreek
Rijksweg Noord 826162 AL Geleen





























