

MINI Countryman
1.6 Cooper S Pepper
€ 9.9992012145.786 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 augustus 2012 |
| APK | 22 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.944 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mini Countryman 1.6 Cooper S Pepper
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Kijk voor een complete XXL fotoreportage op WWW.AUTOVANNETTEN.NL . Wij zijn aangesloten bij de NATIONALE AUTOPAS. Alle kilometerstanden van onze occasions zijn gegarandeerd. U doet er verstandig aan voor vertrek te bellen met 06-22907673 of 0513-437234 of de occasion nog beschikbaar is. U bent van harte welkom op de Wetterkant 1 in Gorredijk. Inruil van auto, boot, motor, caravan en camper mogelijk, ruime financieringsmogelijkheden. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
www.autovannetten.nl 0513-437234
Auto van Netten
Wetterkant 1
8401GC GORREDYK
Tel: 06-22907673
E-mail: verkoop@autovannetten.nl
Kijk voor een complete XXL fotoreportage op WWW.AUTOVANNETTEN.NL.
Wij zijn aangesloten bij de NATIONALE AUTOPAS.
Alle kilometerstanden van onze occasions zijn gegarandeerd.
U doet er verstandig aan voor vertrek te bellen met 06-22907673 of 0513-437234 of de occasion nog beschikbaar is.
U bent van harte welkom op de Wetterkant 1 in Gorredijk.
Inruil van auto, boot, motor, caravan en camper mogelijk, ruime financieringsmogelijkheden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Auto van Netten
Wetterkant 1
8401 GC GORREDIJK
0513437234
verkoop@autovannetten.nl
www.autovannetten.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.110 x 1.790 x 15.610 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.310 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.845 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.170 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 661 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
| Energielabel | D |





