

MINI Countryman
1.6 Cooper Pepper|Open dak|Nav|
€ 11.9502016146.174 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 juli 2016 |
| APK | 26 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 33.434 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Gaaf uitgevoerde Mini Countryman!
O.a. voorzien van het gewilde grote elektrisch bedienbare open dak!
Niet in gerookt.
Technisch goed onderhouden!
Op de foto's niet te zien, maar inmiddels is deze auto voorzien van een trekhaak. LET OP! Deze trekhaak is niet geschikt voor een aanhanger (geen RDW typegoedkeuring) en enkel bedoeld voor een fietsendrager!
Geadverteerde prijs is inclusief ons BASIS afleverpakket, dit pakket bestaat uit:
-Nieuwe APK
-Vloeistofcontrole
-Professionele poetsbeurt exterieur en interieur
-Tenaamstelling nieuwe auto op uw naam
Wij adviseren u bij aanschaf van deze occasion te kiezen voor ons BOVAG afleverpakket á €695. Zo voorkomt u nare verrassingen achteraf en bent u verzekerd van een perfect afgeleverde auto!
BOVAG afleverpakket (extra t.o.v. Basis afleverpakket):
-12 maanden BOVAG garantie (op auto's met vraagprijs vanaf € 4.500 en tot 10 jaar oud)
-Complete kwaliteitscontrole
-Onderhoudsbeurt volgens schema
-Distributieriem wordt vervangen indien deze binnen een jaar aan vervanging toe is
-Banden met een profieldiepte minder dan 3 mm. worden vervangen voor nieuwe
-1 jaar mobiliteitshulp in heel Europa
-Minimaal een halfvolle tank brandstof
Als u bij Alblas Auto koopt, kiest u voor zekerheid en kwaliteit. Al ruim 35 jaar (sinds 1988) zijn wij HET adres voor een goede occasion en professioneel onderhoud!
We zijn 35 jaar lang (1988-2023) officieel Fiat dealer geweest en zijn nu vakgarage en Fiat specialist.
Iedere dag zijn wij gepassioneerd met ons werk bezig en onze klanten weten dat, met meer dan 1450 reviews, te waarderen met een prachtige 9,1! Hier zijn we uiteraard erg trots op.
Kom langs in onze showroom om de auto te bekijken, dan kunnen wij meteen al uw vragen beantwoorden. De koffie staat klaar!
Gezien onze hoge omloopsnelheid is het raadzaam ons te bellen voordat u vertrekt om te informeren naar de beschikbaarheid, dit om onnodige teleurstelling te voorkomen.
De advertenties zijn onder voorbehoud van eventuele invoer fouten. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Graag tot ziens!
Alblas Auto B.V.
Modelreeks: 2014 - 2016
Modelcode: R61
Typenummer: ZB31
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Stof diagonal track
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Basiskleur: groen / zwart
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.100 x 1.790 x 1.547 mm |
| gewicht | 1.240 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.775 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.170 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 796 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | D |





