

MINI Countryman
1.6 Cooper Chili|AIRCO|PANO|NIEUWE APK
€ 6.4992012108.639 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 februari 2012 |
| APK | 7 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 36.975 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
LEUKE Mini Countryman 1.6 benzine LAGE KM STAND VAN 108xxx ,Airco ,Nieuwe APK,2012,Parkeer Sensor,Panoramadak,Voorruitverwarming,Rijd en schakelt als nieuw
Auto rijdt/remt/schakelt perfect!
INRUIL MOGELIJK !!
– KM STAND 108xxx NAP
– Nieuwe APK
– 2012
– 4 goede banden
– 17 inch lichtmetalen velgen
– Onlang grote beurt
– Electrische Ramen voor en achter
– Airco
– Voorruitverwarming
– Panoramadak
– Top onderhouden
– MOOI INTERIEUR
– ALLE INRUIL MOGELIJK
– Leuke auto , rijd als nieuw
Deze auto nodigt u uit om plaats te nemen achter het sportstuur en onmiddellijk de weg op te gaan. De aandrijving van deze Mini wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Iedereen kan het beamen: een lederen interieur is levend en luxe. Om van comfort nog maar te zwijgen. En dat komt allemaal nog beter tot z'n recht dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen en halflederen bekleding.
Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Een andere zender kiezen. Het geluid harder of zachter zetten. Met de audiobediening op het stuurwiel bedient u de radio veilig met uw handen aan het stuur. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Deze Mini is voorzien van sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Mini Countryman is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Veiliger en zuiniger? Het bandenspanningscontrolesysteem draagt daaraan bij.
We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
KORTOM EEN TOP WAGEN VOOR EEN
LEUKE PRIJS
VOOR MEER INFO , BELLEN OF STUUR EEN BERICHT
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Autobedrijf Dierdonk – Uw Betrouwbare Partner voor Kwaliteit en Service
Op zoek naar een nieuwe of gebruikte auto? Bij Autobedrijf Dierdonk bent u aan het juiste adres! Al jaren bieden wij een breed assortiment van topkwaliteit auto's, van compacte stadswagens tot ruime gezinsauto’s en alles daar tussenin. Wij staan bekend om onze betrouwbare service, scherpe prijzen en klantgerichte benadering.
Wat maakt Autobedrijf Dierdonk uniek?
Breed Assortiment: Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of jonge tweedehands auto, wij hebben altijd diverse merken en modellen op voorraad.
Kwaliteit & Betrouwbaarheid: Alle voertuigen worden grondig gecontroleerd, zodat u zeker kunt zijn van de kwaliteit en veiligheid.
Persoonlijke Service: Ons team van experts staat altijd klaar om u te adviseren en te begeleiden in uw zoektocht naar de ideale auto.
Bezoek ons vandaag nog en ontdek wat wij voor u kunnen betekenen!
Autobedrijf Dierdonk
Duizeldonksestraat 2D
5705 CA Helmond
06-41248101
E-mail: info@autobedrijfdierdonk.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.100 x 1.790 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.240 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.735 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.170 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 783 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | B |





