

MINI Countryman
1.6 One Chili| Slechts 87.000 KM| Leer| all Season banden
€ 8.450201386.844 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2013 |
| APK | 10 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.795 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Mini Countryman 1.6 One Chili| Slechts 87.000 KM| Leer| all Season banden
Mini Countryman 1.6 One Pepper|panorama dak| stoelverwarming| all season|
Een werkelijk prachtige MINI Countryman uit 2013 in de stijlvolle kleur bruin/grijs metallic. Eclipse Grey Metallic. Deze kleur in combinatie met het Polar beige lederen interieur is zeer stijvol.
Deze originele en sportieve MINI verkeert in zeer nette staat en heeft slechts 87.000 km gereden. Deze zeer lage KM stand is herleidbaar en aantoonbaar correct.
De auto is altijd keurig onderhouden, de onderhoudsboekjes zijn netjes ingevuld en recent heeft de MINI nog een onderhoudsbeurt gehad.
2 sleutels met afstand bediening
Zowel van binnen als van buiten maakt de auto een verzorgde indruk. Het interieur is fris en schoon en de auto rijdt en schakelt uitstekend. Van buiten is de auto vrij van deuken krassen.
Dankzij de comfortabele hoge zit, het karakteristieke MINI-design en de praktische ruimte is dit een ideale auto voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Deze Mini staat op goede Vredestein all season banden, waardoor hij het hele jaar door comfortabel en veilig inzetbaar is.
Kortom: een zeer nette en compleet uitgevoerde MINI Countryman met een mooie aantoonbare kilometerstand,
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Wij zijn alle dagen telefonisch bereikbaar (ook whatsapp) op +31 (0) 6 109 148 64.
Heeft u een auto gezien die uw interesse heeft laat het dan even weten dan zetten we de auto klaar voor u zodat u alle ruimte heeft om de auto goed te bekijken. Bijna al onze auto’s staan gepoetst, droog en verwarmd binnen. Bij serieuze interesse is een proefrit altijd mogelijk. Weer of geen weer.
Bij Carhut heeft u:
- Geen afleverkosten.
- Garantie is mogelijk via onze partner Autotrust. Met deze garantie kunt u zorgeloos kopen en bij problemen terecht bij uw eigen lokale garage.
- Iedere auto krijgt een volledige poetsbeurt. Zowel binnenkant als buitenkant.
- Inruil is mogelijk. U kan van tevoren een inruil voorstel laten maken. Stuurt u via Whatsapp (+31 (0) 610914864 of email: info@carhut.nl) vrijblijvend wat foto’s, kilometerstand en staat van onderhoud van de in te ruilen auto en wij reageren op korte termijn met een inruil voorstel.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Carhut
Ambachtsweg 1
7451PM Holten
0610914864
info@carhut.nl
carhut.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 153 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.100 x 1.790 x 15.610 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.240 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.775 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.170 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 783 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |





