

MINI Countryman
2.0 JCW ALL4 John Cooper Works XL
€ 64.900202512.392 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 april 2025 |
| APK | 5 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 82.762 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
MINI Countryman 2.0 JCW ALL4 John Cooper Works XL - FULL OPTION!
Deze MINI Countryman JCW ALL4 combineert sportieve prestaties met comfort, ruimte en een uitgesproken uitstraling. Uitgevoerd als John Cooper Works XL met automaat, 300 pk en een bijzonder complete uitrusting, waaronder Harman Kardon, adaptief sportonderstel, elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugen, stoelverwarming, stuurverwarming, massagefunctie voor de bestuurder en uitgebreide rijassistentiesystemen. Een krachtige en onderscheidende auto die uitstekend past bij zakelijk gebruik. Deze MINI is beschikbaar in operationele lease. Wij kijken graag mee naar een passende leaseoplossing die aansluit bij uw wensen en gebruik.
Modelcode: U25/U25 BEV
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 269 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: € 1.345 p/m (full operational lease, 48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket (à € 895): Kosten rijklaar : Kosten rijklaar maken: € 895,00
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.840 x 1.645 mm |
| gewicht | 1.635 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.235 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1.530 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Actieradius | 692 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| CO2-uitstoot | 181 g/km |
| Energielabel | G |



