
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI Countryman
Mini 1.6 John Cooper Works ALL4 Chili | Airco | Climate Control | Stoelverwarming | Sport uitlaat origineel | Lederen bekleding | Panorama dak |

MINI Countryman
Mini 1.6 John Cooper Works ALL4 Chili | Airco | Climate Control | Stoelverwarming | Sport uitlaat origineel | Lederen bekleding | Panorama dak |
€ 16.000201484.632 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 juli 2014 |
| APK | 25 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.359 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Alle technologie in de MINI Countryman is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Het lederen interieur koestert zich in het invallende daglicht dat door het elektrisch bediend glazen panorama dak komt. En frisse lucht is een kwestie van één druk op de knop. Het kan niet op! Laat de kou maar komen! U zit altijd goed met de heerlijke stoelverwarming. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, zwarte hemelbekleding, dakspoiler en sportuitlaat.
Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem en ook het navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Boem is ho? Niet bij deze MINI Countryman. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die u zelf instelt. Dat is relaxt! Geen capriolen meer als u met armen vol de auto moet openen. De keyless entry heeft u al herkend en ontgrendelt de MINI Countryman automatisch. Ook sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze MINI Countryman samen.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakdraagsysteem
- Dubbele uitlaat
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- koplampreiniging
Infotainment
- Bluetooth Carkit
- Carkit
- Multimedia systeem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- Zonneklep
- Zwarte dakhemel
- Zwarte hemelbekleding
Overige
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bekeerhouders
- Bluetooth
- Middenarmsteun
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2012 - jul. 2014
Modelcode: R60
Maten en gewichten
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Afleverpakket personenauto: Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave Nieuwe APK 12 maanden Bovag garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Selles Auto's Kamperzeedijk B.V. Kamperzeedijk 87- 89 8281PC GENEMUIDEN, NL 0383446161 http://www.sellesautos.nl verkoop@sellesautos.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.130 x 1.790 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.380 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.915 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.170 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,0 s |
| Actieradius | 635 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 172 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Selles Auto's Kamperzeedijk b.v.
Kamperzeedijk 87-898281 PC Genemuiden







































