
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Countryman
Mini 1.5 C John Cooper Works XL Panoramadak | Harman Kardon | Head Up
€ 41.940202422.950 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 augustus 2024 |
| APK | 26 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 61.792 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Contact
Wil je meer weten over deze auto of een afspraak maken voor een proefrit? Bel / Whatsapp eenvoudig op +31 20 210 1434 of schrijf een e-mail naar info@shiftup.nl. Het is zowel mogelijk deze auto bij ons in Amstelveen te bezichtigen als bij je thuis of op kantoor. We nodigen je graag op afspraak uit!
Over Shift Up
Wij van Shift Up zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte BMW’s & MINI’s, hoofdzakelijk van één tot zes jaar oud. Dit doen wij met een team van 7 man vanuit onze locatie in Amstelveen. Auto’s die niet standaard zijn uitgerust, maar met vele opties, daar zijn we dol op! We leveren auto’s uit voorraad en op aanvraag van de klant.
Afleverstandaard
Iedere auto wordt geleverd voor een all-in prijs, afleverkosten zijn verleden tijd! All-in betekent inclusief benodigd onderhoud dat er binnen 6 maanden of 7.500 KM aan komt, banden dienen minimaal nog 4 mm profiel te bevatten. Daarnaast dragen wij zorg voor eventueel herstel van noemenswaardige gebruikssporen, een nieuwe APK, poetsbehandeling en leveren wij iedere auto standaard met zes maanden garantie.
Zoekopdracht
Ben je toch op zoek naar een andere BMW of MINI? Wij maken graag werkelijkheid van jouw BMW en MINI wensen. Laat je wensen bij ons achter en wij gaan voor jou op zoek naar de passende BMW of MINI. Ons netwerk bestaat uit vele dealers in Nederland en Duitsland.
Disclaimer
Aan de in deze advertentie getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten ontleend worden en al het getoonde is onder voorbehoud van type- en/of (digitale) weergave fouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19" JCW Runway Spoke (1K8)
- Glazen panoramadak (402)
- Dakdragers in hoogglans zwart (386)
- Dak en spiegelkappen in Chili Red II (3A3)
- Elektrisch inklapbare trekhaak (3AC)
- Extra getint glas (420)
- glans exterieur delen
- LED lichten met uitgebreide functies (5A4)
- Spiegelpakket (430)
- Visibilty functions (96G)
Infotainment
- Live Cockpit Plus (MINI Navigatie) (6UM)
- Teleservices (6AE)
- Comfort Access incl. "MINI Digital Key Plus" (322)
- Draadloos oplaadstation (6NX)
- Harman Kardon Sound System (688)
- MINI Interaction Unit (24cm diameter) (6WE)
- Personal eSIM (5G-voorbereiding) (6PA)
Interieur & Comfort
- Airconditioning, automatisch met 2 zones (534)
- Bekleding Stof/Vescin Combinatie (JCW Black) (TDJ3)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Achterbank (87Z)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (431)
- Automatische transmissie met schakelpaddles (2TE)
- Driespaaks JCW sportstuurwiel (2XK)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen (met geheugen) (459)
- Hemelbekleding Antraciet (4AA)
- JCW Sportstoel (4FN)
- MINI Experience Modes (4VF)
- Stoel met massagefunctie (voor bestuurder) (451)
- stuur kunstleder
Veiligheid
- Attentiveness assistant (67G)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningweergavesysteem (2VB)
- Driving Assistant Professional (5AU)
- Interieurcamera (4NR)
- Parking Assistant (5DM)
- Parking Assistant Plus (5DN)
- Remsysteem (61Y)
- Veiligheidssystemen (17A)
Meer informatie
Modelcode: U25/U25 BEV
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Vescin/cord combination JCW Black (PTDJ3)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Afleverstandaard:
- Standaard 6 maanden garantie
- Resterend fabrieksgarantie (indien van toepassing)
- Minimaal halve tank brandstof
- Verwijderen van opvallende gebruikssporen
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Basiskleur: zwart / rood
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.840 x mm |
| gewicht | 1.520 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.095 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 931 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Shift Up
Keurmeesterstraat 181187 ZX Amstelveen

























































