
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Mini 1.5 Classic | Navi | Clima | Leder |
€ 29.600202323.950 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2023 |
| APK | 9 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.677 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel Automatisch Dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar
- Classic[*]Comfortstoel(en)
- Extra getint glas achter
- Hemelbekleding in antraciet uitgevoerd
- Kunstlederen/stof Bekleding
- Lichtmetalen Velgen 16"
- Passagiersstoel In Hoogte Verstelbaar
- Piano Black exterieur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Wifi
- Zwarte Glans (Piano)lak Interieur Afwerking
Meer informatie
Modeljaar: 2023
Plaatsing stuurwiel: Links
Laadvermogen: 460 kg
Maximaal toegelaten massa: 1.610 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: zwart
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 26QX57956
Typenummer: 6982
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 38.630 x 17.270 x 14.140 mm |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
MHC Cars
Kieler Bocht 119723 JA Groningen

























