
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI Cooper
5-Deurs 1.5 Classic | COMFORT / CONNECTED NAVIGATION- PACK | PANORAMADAK | DAB | APPLE | 17"

MINI Cooper
5-Deurs 1.5 Classic | COMFORT / CONNECTED NAVIGATION- PACK | PANORAMADAK | DAB | APPLE | 17"
€ 23.245202129.739 km
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 mei 2021 |
| APK | 20 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 37.323 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Autobedrijf Jan van Mourik en Zn. is al jaren een begrip in Geldermalsen, Culemborg en wijde omgeving. Wij weten als geen ander dat autorijden al duur genoeg is.
Bij ons kunt u terecht voor uitstekende service tegen een prima prijs. Of het nu gaat om onderhoud van uw auto, de aanschaf van een occasion of nieuwe auto of een wasbeurt voor uw auto, wij staan voor u klaar. Met een passende oplossing voor uw specifieke wensen. Wij gaan en staan voor kwaliteit en service!
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- ruitensproeiers verwarmbaar
Interieur & Comfort
- comfortstoel(en)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Overige
- Comfort Pack
- Connected navigation
- 12 Maanden Wettelijke garantie
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Modelcode: F55/F56
Typenummer: 31DK
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: Leatherette carbon black
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Leaseprijs: full operational lease € 669 p/m (36 maanden, 10.000 km); private lease € 724 p/m (36 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Aflevering:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.020 x 1.730 x 1.425 mm |
| gewicht | 1.205 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 278 - 941 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 800 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Jan van Mourik Culemborg
Industrieweg 34104 AP Culemborg























































