
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
One 1.5 Pepper - RIJKLAARPRIJS - Automaat - Unieke kleur!
€ 17.995201959.613 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2019 |
| APK | 17 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 29.886 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Bij deze auto adverteren wij met de slogan ‘Vandaag kopen = vandaag rijden’.
Deze auto hebben wij onlangs met zorg voor U klaargemaakt, waardoor U op de dag dat U de auto koopt ook met de auto kan wegrijden!
Bij ons hoeft U daardoor geen 14 dagen te wachten op het klaar maken van deze auto.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Bel ons op 053-4319011!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Overige
- Bluetooth
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2018 - feb. 2021
Modelcode: F55/F56
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 460 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Munsterhuis Occasion Center Parkweg 143149 7545MV ENSCHEDE, NL 053-4319011 http://www.munsterhuis.nl info@munsterhuis.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Munsterhuis Occasion Center
Parkweg 1497545 MV Enschede











































