
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
1.5 Pepper I Cruise control I Sportvelgen I Airco I
€ 11.995201570.163 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 23 december 2015 |
| APK | 27 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.486 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Inruil: Om u een zo goed mogelijk voorstel te doen ontvangen wij graag het kenteken, de kilometerstand en foto’s van uw inruilvoertuig.
BOVAG garantie: tegen meerprijs is 12 maanden BOVAG Netwerkgarantie mogelijk.
Lease/financiering: Voor zowel particulieren als ondernemers bieden wij lease en financieringsmogelijkheden. Wij werken samen met DTC Lease. Op onze website onder het menu ‘’Financial Lease’’ kunt u gemakkelijk uw aanvraag indienen.
U bent van harte welkom bij Gert Hekhuis Auto’s om deze auto te bezichtigen. In overleg is dit ook in de avonden mogelijk. Belt u even van te voren om te voorkomen dat de auto van uw keuze niet gereserveerd of verkocht is?
Gert Hekhuis Auto's
Nieuwe Daarlerveenseweg 3-D
7671SK Vriezenveen
Tel: 0546569805
Tel: 0622383800
E-mail: info@gerthekhuisautos.nl
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
- Kenteken: HS-007-F
- Merk: Mini
- Model: Cooper
- APK tot: 27-12-2026
- Tellerstand: 70163 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Kleurnaam: Midnight Black
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: Firework
- Motorinhoud: 1499 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: B38A15A
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1060 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 4.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 382 cm
- Breedte: 173 cm
- Hoogte: 1414 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Airco
- Airco automatisch
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Hoofd airbag(s) voor
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio
- Regensensor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportstuur leder
- Sportvelgen
- Start/stop systeem
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zij airbag(s) voor
Pakket: Yours
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Sportstuur leder
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Sportstuur leder
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Bij Gert Hekhuis Auto's helpen wij u graag verder. U bent van harte welkom voor een bezichtiging, ook in de avonduren. Neem vooraf even contact op, omdat wij niet altijd aanwezig zijn en graag de tijd voor u nemen.
Wilt u uw huidige auto inruilen? Stuur ons het kenteken, de kilometerstand en een paar foto's, dan ontvangt u snel een eerlijk inruilvoorstel.
Wij zijn lid van BOVAG, daardoor kunnen wij u BOVAG Netwerkgarantie (tegen meerprijs) aanbieden. Daarnaast bieden wij aantrekkelijke lease- en financieringsmogelijkheden voor zowel particulieren als ondernemers, in samenwerking met verschillende lease- en financieringsmaatschappijen. Een aanvraag indienen kan eenvoudig via onze website onder 'Financial Lease'.
Gert Hekhuis Auto's
Nieuwe Daarlerveenseweg 3-D
7671SK Vriezenveen
Tel: 0546569805
Tel: 0622383800
E-mail: info@gerthekhuisautos.nl
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 14.140 mm |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 888 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Gert Hekhuis Auto's
Nieuwe Daarleveenseweg 37671 SK Vriezenveen


















