
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
3-Deurs 1.5 Chili Camera | Headup display | Harman&Kardon
€ 9.8992014135.772 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2014 |
| APK | 25 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.475 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aflevering & Garantie – zonder verrassingen
Bij ons betaalt u géén extra kosten voor een afleverpakket. Daarnaast leveren wij standaard onze huisgarantie. Zo rijdt u met een gerust gevoel weg. De garantie bedraagt 3 maanden en/of maximaal 10.000 km.
Wat is inbegrepen?
- 3 maanden garantie op motor en/of (automatische) versnellingsbak / tot 10.000 km
- Afleveringsbeurt, inclusief nieuwe motorolie en filter
- Technische inspectie, met extra aandacht voor slijtageonderdelen
- NAP Nationale AutoPas – altijd een kloppende kilometerstand
- APK minimaal 12 maanden vanaf aankoop
- Tenaamstelling van het kenteken
- RDW-vrijwaring van uw eventuele inruilauto
- Minimaal 15 liter brandstof bij aflevering
* Vraag gerust naar onze garantievoorwaarden.
Extra werkzaamheden:
Sommige onderhoudswerkzaamheden, zoals het vervangen van een distributieriem, zijn afhankelijk van tijd en kilometerstand en verschillen per auto. Deze zijn daarom niet standaard inbegrepen. Is extra onderhoud nodig? Dan bespreken wij dit vooraf en transparant, en kunnen wij dit tegen een scherp en eerlijk tarief voor u verzorgen.
Na de koop:
Ons familiebedrijf bestaat al meer dan 40 jaar, dit komt ook mede door het contact met onze klanten. Daarom houden we ook na de koop graag direct persoonlijk contact met u. Tevens krijgt u na de koop een goede service en bent u van harte welkom voor onderhoud in onze mooie werkplaats.
Afkomst & Historie:
De meeste occasions van 4 jaar of jonger zijn rechtstreeks afkomstig van de eerste eigenaar en vaak 100% dealeronderhouden. De occasions die ouder zijn hebben meestal een goed sluitend onderhoudsschema opgebouwd.
Whatsapp: 06-33940716
U kunt ons ook via WhatsApp bereiken. Wij staan u vrijwel direct ter woord. Neemt u contact met ons op via 06-33940716
Onze openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 8.00uur – 17.00uur
Zaterdag: 9.00uur – 15.00uur
Dagelijks tussen 12.00uur & 13.00uur gesloten i.v.m. lunchpauze
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Navigatie full map
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- Nieuwe APK
- zwarte hemelbekleding
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 250 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 3 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Rijklaar inclusief garantie: 3 maanden garantie op motor/versnellingsbak
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie); Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt, Volledige technische controle
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf van der Veen
Stegerensallee 67701 PL Dedemsvaart
















































