
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
1.6 ONE MINIMALIST
€ 3.2502013260.893 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 april 2013 |
| APK | 2 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.994 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Al onze auto's worden afgeleverd met een nieuwe APK, een afleveringsbeurt en een Nationale Auto Pas (NAP). Tevens wordt het voertuig bij ons op naam gezet. Voor deze handelingen worden geen extra afleveringskosten berekend. Inruil is mogelijk, ook boot, caravan, camper en motor etc... Neem eens een kijkje op onze website voor onze actuele voorraad en tevens een routebeschrijving.
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Airconditioning
- Navigatiesysteem
- Aux aansluiting
- ESP
- EBD
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- Boordcomputer
- ABS
- Bandenspanningscontrole
- Startonderbreking
- APK bij aflevering
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Mistlampen
- Middenarmsteun
- Stuurbekrachtiging
- El. verstelbare spiegels
- Verstelbaar stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Radio
Garantie: Geen aanvullende garantie
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.723 x 1.683 x 1.407 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Kuiper
Scheuterdijk 97211 ER Eefde















