
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
1.5 Cooper 5-Deurs|Panodak|Leder|Navi|Stoelverwarming|Cruise-Control|Moonwalk-Grey
€ 11.9452015113.573 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 oktober 2015 |
| APK | 4 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.494 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Overig
- Stoelverwarming voor
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Pakket 1: 3 Maanden Garantie op de motor en de versnellingsbak (draaiende delen)
Bedrijfsinformatie
"U KUNT BIJ ONS TERECHT VOOR EEN ZAKELIJKE EN PARTICULIERE FINANCIERING."
Zakelijk
Financial lease is een speciaal product voor ondernemers die gemak en zekerheid willen. Vraag gemakkelijk en snel uw financial lease aan door contact met ons op te nemen.
Particulier
U heeft uw ideale auto bij ons gevonden, maar u wilt de aanschafprijs niet in één keer betalen. Denk dan eens aan financieren. Vraag gemakkelijk en snel uw financial lease aan door contact met ons op te nemen.
Voor meer informatie zijn wij bereikbaar op:
Telefoonnummer: 0161 - 227 477
Email: verkoop@autohuisrijen.nl
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.980 x 1.730 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 278 - 941 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 851 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Verkoop Autohuis Rijen
Hoofdstraat 1095121 JC Rijen







