
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
3-Deurs 1.6 10yII NAVI CLIMA CRUISE NAP!
€ 5.4952011160.510 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 18 november 2011 |
| APK | 26 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.754 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Te koop aangeboden: Prachtige en volledig onderhouden Mini Cooper 1.6 10 Years Ed. PK uitvoering met leuke opties en unieke staat/kleur. Verder ziet de mini er zowel van binnen als van buiten zeer netjes uit en rijdt erg fijn.
Z.G.A.N a merk allseasonbanden rondom!
Kwaaltjes van dit model allemaal opgelost zoals de kleppendeksel pakking en distributieketting (vervangen).
Volledig onderhoud ter inzage!
Contact:
0641183109 (doordeweeks)/ 0647004082 (doordeweeks en zaterdags)
E-mail: info@autobedrijfjaspers.com
Wij werken graag op afspraak om teleurstelling te voorkomen. U kunt ons altijd telefonisch bereiken voor een afspraak of een kijkje nemen in onze showroom!
Wij zijn gevestigd in Oud-Beijerland.
Adres:
Louis Pasteurstraat 1
3261 LZ
Oud-Beijerland
-Inruil? Geen enkel probleem. U kunt uw huidige auto bij ons inruilen.
-Nieuwe APK? Als de APK bijna vervalt kan er in overleg altijd een nieuwe APK keuring op de auto
-Autobedrijf Jaspers, het adres voor een goede gebruikte auto. Géén afleveringskosten. Aangesloten bij A2SP en RDW erkend bedrijf.
Openingstijden, afspraak maken:
MAANDAG T/M VRIJDAG 10.00 T/M 20:00 (op afspraak)
ZATERDAG 10.00 T/M 17:00
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Navigatiesysteem uitneembaar
Exterieur
- chroom delen exterieur
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2011 - jan. 2011
Wielbasis: 247 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Referentienummer: 6394
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.723 x 1.683 x 1.407 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.525 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Jan Jaspers
Louis Pasteurstraat 13261 LZ Oud-Beijerland


























