
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
1.5 Black Edition, John Cooper Works *NL-Auto*
€ 7.9502015209.060 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2015 |
| APK | 22 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.088 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Mini Cooper 1.5 136 PK.
In stoere "Black Edition" uitvoering met John Cooper Works interieur.
Verstelbare sportstoelen voor een perfecte zit.
De motor loopt mooi, zowel met koude als warme start (geen geratel dus) en de 6 versnellingsbak schakelt soepel.
Airco wordt lekker koud, cruise control werkt ook naar behoren.
Inderdaad 11 jaar oud en met 2 ton op de teller is deze stadse rakker nog steeds een leuke verschijning.
De auto wordt afgeleverd met een nieuwe APK 22/7/2027.
Keyless, 2 sleutels zijn aanwezig.
17 inch zwarte JWC velgen.
Aanvullende opties en accessoires
- Instructieboekjes aanwezig
- John Coop Works interieur
- NIG
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ruitensproeiers verwarmbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: F55/F56
Typenummer: XM51
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Stoff double stripe carbon black/carbon black
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 107 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.727 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van Wijk Auto's
Onderweg 64247 EJ Kedichem



























