
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Mini 1.5 Chili Business AUT/NAP/1EIG/PANO/HEADUP/NAVI
€ 6.9992015273.210 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 18 juni 2015 |
| APK | 24 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.209 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Zeer volledige Mini automaat van de 1e eigenaar. Uitgerust met oa: Harman Kardon , LED, geleverd met onderhoudsbeurt en nwe APK!!!
Mini Mini 1.5 Cooper Chili Business AUT/NAP/1EIG/PANO/HEADUP/NAVI
- Kenteken: GK-104-B
- Merk: Mini
- Model: Mini
- APK tot: 24-06-2026
- Tellerstand: 273210 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Kleurnaam: Pepper White
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 1499 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: B38A15A
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1090 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 382 cm
- Hoogte: 1414 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig:
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Wired pakket
- Armsteun voor
- Bluetooth
- Cruise control
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Luc Peeters Automotive
Lengelseweg 92 03
7041DS s-Heerenberg
0648793346
info@lucpeetersautomotive.nl
lucpeetersautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.727 x 14.140 mm |
| gewicht | 1.090 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Luc Peeters Automotive
Lengelseweg 927041 DS 's-Heerenberg




























