
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI Cooper
5-Deurs 1.5 Classic 136PK AUTO | Cruise control | Navigatie | Parkeersensoren achter | Apple carplay Android auto | Keyless start | Airco automatisch | Verkeersborden detectie | DAB | LED | 17"LMV

MINI Cooper
5-Deurs 1.5 Classic 136PK AUTO | Cruise control | Navigatie | Parkeersensoren achter | Apple carplay Android auto | Keyless start | Airco automatisch | Verkeersborden detectie | DAB | LED | 17"LMV
€ 21.900202273.481 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 december 2022 |
| APK | 19 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.656 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Het is een mooie auto, deze MINI 5-Deurs uit 2022, hij heeft 73481 kilometer gelopen. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Ontspannen rijden in een optimale zithouding: daarvoor zorgen de comfortstoelen. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, zwarte hemelbekleding, dakspoiler, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank. Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het full map navigatiesysteem. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze MINI 5-Deurs prima parkeersensoren die u een handje helpen. Deze MINI is voorzien van regensensor, cruise control, sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. U geniet nog meer van het rijden met uw MINI omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Heeft u interesse in deze mooie MINI? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED verlichting
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie standaard
- Navigatie Factory
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- Dakbekleding zwart
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Pianolak interieur afwerking
Uitrusting
- Autonomous Emergency Braking
- Cruisecontrol standaard
- Extra getint glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2021 - mrt. 2024
Referentienummer: 3101211
Maten en gewichten
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 26 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1305 kg
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 05-12-2022
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.020 x 1.730 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.205 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 278 - 941 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 689 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Occasioncentrum Alkmaar
Smaragdweg 81812 RJ Alkmaar








