
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
1.6 Chili | Lage KM Cruise Airco
€ 7.490201172.411 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 maart 2011 |
| APK | 4 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.215 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Mini Cooper 1.6 Chili uit 2011 met slechts 72.411 km.
Een nette Mini met een sportieve uitstraling, lage kilometerstand en verzorgde historie.
Het onderhoudsboekje is aanwezig evenals diverse facturen van uitgevoerd onderhoud. De laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd bij 69.176 km en de APK is geldig tot en met 04-03-2027.
De uitvoering is onder andere voorzien van Automatische Airconditioning, Cruise Control, Lichtmetalen Velgen, een Multifunctioneel Lederen Stuurwiel, Elektrische Ramen en diverse Chrome Exterieurdelen.
Daarnaast zorgen het witte dak en de witte spiegelkappen voor een hele leuke uitstraling!
Bezichtiging uitsluitend op afspraak, zodat er alle tijd is om de auto rustig te bekijken.
De geadverteerde prijs betreft een vaste all-in meeneemprijs. Neem gerust contact op voor een persoonlijk voorstel op basis van inruil, garantie en/of financieringsmogelijkheden. Proefrijden is mogelijk na een vergevorderd verkoopgesprek.
Optielijsten worden automatisch gegenereerd; hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer tijdens een bezichtiging zelf welke opties voor u van belang zijn.
Meer zien van Ultiem Automotive? Bezoek ook onze social media kanalen!
Aanvullende opties en accessoires
- chroom delen exterieur
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2006 - 2014
Modelcode: R56
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: STOFF COSMOS/E1 CARBON BLACK (APE1)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Ultiem
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Gereconditioneerd, Minimaal 6 maanden APK, Onderhoudshistorie, RDW leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.723 x 1.683 x 1.407 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.525 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Ultiem Automotive
Lindelaufer Gewande 356367 AZ Voerendaal


























