
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Mini 1.6 Pepper
€ 6.8502011125.867 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 juni 2011 |
| APK | 15 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.317 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Met een auto als deze Mini Mini komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Mini wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Comfort, licht en het complete gevoel van ruimte wordt verzorgd door het elektrisch bediende panoramadak. Het start-stopsysteem zorgt voor een fikse brandstofbesparing en minder belasting voor het milieu. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 15 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. De uitrusting van deze auto is met buitentemperatuurmeter, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
In de Mini Mini heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een tekort aan lucht in de banden is niet alleen riskant, maar ook duur. Het bandenspanningscontrolesysteem behoedt voor onnodige kosten en risico's. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
- 5-deurs combi
- 6-versnellingsbak
- Airbag(s)
- Audio-installatie
- Autosleutel
- Chroom delen exterieur
- Driving assistent
- Glazen schuif-/kanteldak
- Interface
- Laadruimtevloer
- Luxe interieur afwerking
- Mistlampen
- Modelwijziging
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Recuperatiesysteem
- Speciale kleur
- Uitlaat systeem
- Vloermatten
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 895): Bovag 12 maanden garantie: Afleverkosten a € 895,- Omvat uitgebreide inspectie volgens Fabrieksnormen, Carrosserie-/Lakcontrole, Onderhoudsbeurt volgens schema, evt. Nieuwe apk, Professionele Interieur- en Exterieurreiniging, Nationale AutoPas Prijs en productwijzigingen voorbehouden. Vraagt u naar de mogelijkheden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
Bovag 12 maanden garantie (€ 895):
Afleverkosten a € 895,- Omvat uitgebreide inspectie volgens Fabrieksnormen, Carrosserie-/Lakcontrole, Onderhoudsbeurt volgens schema, evt. Nieuwe apk, Professionele Interieur- en Exterieurreiniging, Nationale AutoPas Prijs en productwijzigingen voorbehouden. Vraagt u naar de mogelijkheden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.723 x 1.683 x 1.407 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Bosch Car Service Autobedrijf Wagtho Ederveen
Hoofdweg 1676744 WK Ederveen

















