
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Mini 1.5
€ 12.950201698.627 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 februari 2016 |
| APK | 25 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.965 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Mini 1.5 Cooper 5DRS NL AUTO*LED*HEAD UP*STOELVERWARMING*PDC
- Kenteken: JD-068-N
- Merk: Mini
- Model: Mini
- APK tot: 25-04-2027
- Tellerstand: 98627 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1499 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: B38A15A
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1120 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 398 cm
- Breedte: 173 cm
- Hoogte: 1425 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Wired pakket
- Armsteun voor
- Bluetooth
- Cruise control
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
Pakket: Yours
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Sportstuur leder
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint glas
- Keyless entry
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Sportstuur leder
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Yorta Automotive
Stevinweg 11
7741 KT Coevorden
+31618578708
www.yorta-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.980 x 1.730 x 14.250 mm |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 278 - 941 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 851 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Yorta Automotive
Stevinweg 117741 KT Coevorden







