
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Mini 1.6 Chili Origineel NL Auto 169dkm!!
€ 2.9502007169.746 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 6 september 2007 |
| APK | 28 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 33.165 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
S3ABA Spiegelkap in carrosseriekleur
S548A Kilometersnelheidsmeter
S5AAA Mistachterlicht
S8S2A Codering alarmsignaal
Speciale uitrustingen
Aanduiding
S1CAA Selectie COP relevante auto's
S1CBA CO2 omvang
S1CCA Auto-start-stop-functie
S1CDA Brake Energy Regeneration
S214A Automatische stabiliteitscontrole(ASC+T)
S249A Multifunctie v stuurwiel
1 / 3
Aanduiding
S255A Sportstuurwiel leder
S2PAA Wielbout met slot
S2RPA MINI LM wiel Crownspaak m noodloopeigens
S300A Noodwiel
S314A Buitenspiegel / bestuurdersslot verwarmd
S325A Achterspoiler
S345A Chrome Line Interieur
S346A Chrome Line exterieur
S359A Gezichtspakket
S381A Buitenspiegel zwart/dak in Vehicelkleur
S403A Glasdak elektr.
S420A Verduisterde ruiten
S423A Vloermat velours
S431A Binnenspiegel, automatisch dimmend
S441A Roker-kit
S450A Hoogteverstelling bijrijdersstoel
S481A Sportstoel
S493A Opbergpakket
S4A8A Colour Line Cream White
S4AAA Dakhemel antraciet
S4AUA Uitgebreide decoraties
S4UFA Sport button
S507A Park Distance Control (PDC), achter
S520A Mistlamp
S521A Regensensor
S522A Xenon licht
S534A Automatische airco
S550A Boordcomputer
S563A Lichtpakket
S5DAA Uitschakeling airbag passagierszijde
S6FCA Radio MINI Boost CD
S736A 2e sleutel voor rad. afstandsbediening
S785A Knipperlichten wit
S863A Dealerlijst Europa
S868A Taal Nederlands
S872A Uitrusting "Chili"
S886A Boorddocumentatie Nederlands
S896A Dagrijlichtschakeling
S8SPA Besturing COP
Let op het betreft hier een origineel Nederlands geleverde Mini welke door inruil is verkregen.
Helaas gaat het panoramadak niet open!!
Prijs € 2.950,-
Inruil en Financiering mogelijk.
Bezichtiging volgens afspraak.
Bezoekadres: Industrieweg 8 5627 BS Eindhoven
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marc Hamilton. Tel: 06-15081548 of e-mail: info@hamiltonautomobielen.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Open dak
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2006 - feb. 2010
Modelcode: R56
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Hamilton Automobielen Industrieweg 8 5627BS EINDHOVEN, NL 0615081548 http://www.hamiltonautomobielen.nl info@hamiltonautomobielen.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.680 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.040 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.515 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Hamilton Automobielen
Industrieweg 85627 BS Eindhoven















